img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, tamamlanma aşamasına gelen Ümit Yaşar Oğuzcan Masal Kahramanları Parkı'nda incelemelerde bulundu.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Çilek Mahallesi Hz. Eyyüp Camii 4-6 Yaş Arası Kur'an Kursu açılışını gerçekleştirdi.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, sanayi esnafımızla bir araya gelerek esnafın sorunlarını ve belediye olarak çalışmalarımızı konuştu.
img
Karaduvar Mahallemizde asfalt öncesi yol düzenleme çalışmalarımız başladı.
img
KARADUVAR KÜLTÜR EVİ TAMAMLANDI
img
VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR... HZ. MUHAMMED (SAV)
img
Karaduvar Kültür Evimizin çevre düzenleme çalışmaları sürüyor.
img
Akdeniz Belediyesi, Yunanistan Delta Belediyesi ile iyi örnekleri paylaşacak
img
Daha temiz bir çevre, daha temiz bir Akdeniz için çalışıyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakankı'ndan gelen 400 adet çöp konteynerinin dağıtımı devam ediyor
img
ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, 2016 yılında Diyarbakır'da şehit olan Jandarma Uzm. Çavuş Recep Aslan'ın Çilek Mahallesindeki mevlidine katıldı. Bu vesileyle tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz. Mekânları cennet olsun.
img
Ulusal Medyada Belediyemizden Haberler...
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, taziye ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Pamuk, Toroslar Zeki Ayan Mahallesinde taziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı dileklerini iletti.
img
Huzurkent Atatürk Parkımızda çevre düzenleme ve bordür döşeme çalışmalarımız devam ediyor.
img
17.TAZİYE EVİMİZİN IHALESINİ YAPTIK
img
Yoğun yağışlardan dolayı hasar gören yollarda bakım ve onarım çalışmalarını sürdüren Belediyemiz, asfalt yama çalışmalarını yoğunlaştırdı.
img
Akdeniz Her zaman Temiz
img
Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden Yapılan Uyarı!
img
Akdeniz'de cami ve okullar bakımdan geçiriliyor
img
Asfalt çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.
img
Eğitime desteğimiz devam ediyor. Yenitaşkent Yusuf Bayık Ortaokulu ve İlkokuluna engelli rampası yapım işi tamamlandı.
img
Esenli mahallemize yağmur suyu tahliyesi için büz boru yerleştirme çalışmaları tamamlandı
img
Akdeniz 'de asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Nusratiye mahallemizde asfalt çalışmalarımız başladı.
img
Cami Şerif Mahallemizde Asfalt yama çalışmalarımıza başladık
img
EĞİTİME DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR
img
Akdam Mahallemizde arazi yolları düzenleme çalışmalarımız devam ediyor
img
Her zaman yanınızdayız...
img
Çocuklar gülüyor, Akdeniz gülüyor...
img
Mersin Arapları Yardımlaşma ve Eğitim Derneği (MAYADER) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çelik ve yönetimi, Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk 'u ziyaret ettiler. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
img
Karacailyas Evren mahallemizde bir taraftan asfalt çalışmalarımız devam ediyor, diğer taraftan yollarda asfalt öncesi düzenleme çalışmalarımız sürüyor.
img
ÇALIŞMALARIMIZ HAFTA SONU DA DEVAM EDİYOR
img
KİREMİTHANEYE ÇOK YAKIŞACAK BİR PROJE
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, ÇKA (Çukurova Kalkınma Ajansı) Genel Sekreteri Lütfi ALTUNSU ile birlikte proje kapsamında yenilenen parkları gezdi.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Salim Güven İlkokulu'nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. Öğrencilerin heyecanına ve sevincine ortak olan Başkan Pamuk; tüm öğretmen, öğrenci ve velilere iyi tatiller diledi.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, SODES Programı kapsamında Akdeniz Belediyesi olarak bir yıldır uyguladığımız projemizin kapanış sergisine katıldı
img
Mersin'de devrilen ağaçlar kaldırılıyor, sular tahliye ediliyor
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Karayolları 5. Bölge Müdürü Şenol Altıok'a nezaket ziyaretinde bulundu. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz.
img
Akdeniz Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi sevinci
img
Okullarda devrilen ve öğrenciler için tehlike oluşturan ağaçlara ekiplerimiz anında müdahale ediyor. Dikilitaş Akdam İlkokulu ve Mithatpaşa Ortaokulunda şiddetli fırtınadan dolayı devrilen ağaçlara ve kırılan dallara ekiplerimiz tarafından müdahale edildi.
img
Mersin Anadolu İş İnsanları ve Bürokratları Yardımlaşma Derneği (MABİAD) Başkanı Servet Manas ve yönetimi, Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk 'u makamında ziyaret ettiler. Kendilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.
Akdeniz Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi