img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Karacailyas-Evren Mahallemizde çalışma yapacağımız sokaklarda incelemelerde bulundu. Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Pamuk, yapılacak olan çalışmalardan bahsetti.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Abdullah Şahutoğlu mahallemizde taziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı dileklerini iletti.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, 17 Kasım'da başlayacak olan Uluslararası Mersin Narenciye Festivali kapsamında Sadettin Bey İlkokulunu ziyaret ederek minik öğrencilere narenciye ikram edip aileleriyle birlikte festivale davet etti.
img
Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü Çevre koruma ekiplerimiz gece gündüz demeden kentimizin temizliği için aralıksız çalışıyor.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk Bahçe Mahallemizde taziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı dileklerini iletti.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk'un geçtiğimiz günlerde "Cuma Programı"gerçekleştirdiği Tırmıl Sanayi Sitesinde esnaflarımızın talebi doğrultusunda Sanayi Cami çevre düzenlemesine başladık.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk Özgürlük mahallemizde taziye ziyaretinde bulunarak kederli aileye baş sağlığı dileklerini iletti.
img
Mersin Narenciye Festivali Tanıtım Kortejinin ilk durağı Akdeniz Belediyesi oldu. Portakal, limon, mandalina ve greyfurtla oluşturulan birbirinden renkli ve ilginç figürler, 17-18 Kasım tarihlerinde düzenlenecek festival öncesi belediyemizin konuğu oldu.
img
Karaduvar Mahallesi Suphi Öner İlkokulunun bahçe düzenlemesi ve onarımına başladık
img
Milletimizin, Mersinimizin Başı Sağ Olsun.
img
Mardin Derik Kaymakamı iken şehit edilen Muhammet Fatih Safitürk’ü Şehadetinin 2. yılında rahmet ve minnetle anıyoruz. Mekanı cennet olsun.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Mithatpaşa Mahallesi sanayisinde belediyemizce yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi, vatandaşlarımızla biraraya gelerek sohbet etti
img
Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk'tan 10 Kasım Mesajı
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Gündoğdu Mahallemizde devam eden asfalt çalışmalarımızı yerinde inceledi. Daha sonra esnaflarla bir araya gelen Başkan Pamuk, yapacağımız çalışmalardan bahsetti.
img
Hakkari 'de şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.
img
Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı Özlem ve Rahmetle Anıyoruz.
img
Mersin Milletvekilimiz Sayın Zeynep Gül Yılmaz, Mahalle Kültür Evlerimizi ziyaret ederek yürütülen projeler hakkında bilgi aldı. Kursiyerlerimizin çalışmalarını da inceleyen Yılmaz, kursiyerlerimizle birlikte ebru sanatı icra etti.
img
Gündoğdu Mahallesi Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu bahçe düzenlemesi çalışmalarına başladık. Okullarımıza desteğimiz devam ediyor.
img
Gündoğdu Mahallemizde asfalt çalışmalarımız devam ediyor.
img
Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, ilçede devam eden asfalt, kaldırım, karo ve kilitli parke taşı kaplama çalışmalarını yerinde inceledi.
img
Belediyemiz bünyesinde yer alan psikologumuz tarafından; bireysel, çift, çocuk-ergen ve aile terapi hizmetlerinden Akdeniz halkı ücretsiz olarak yaralanmaya devam ediyor.
img
SOSYAL BELEDİYECİLİK ALANINDAKİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR
img
OKULLARA TADİLAT DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR.
img
AKDENİZ'E MODERN ÇÖP KONTEYNIRLARI
img
DAHA TEMİZ DAHA HUZURLU VE DAHA YAŞANILIR BİR AKDENİZ İÇİN AKDENİZ BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR...
img
Ülkemizin önemli şairlerinden, Mersin'in gurur kaynaklarından Ümit Yaşar Oğuzcan'ı, hayatımızdan ayrılışının 34. yılında saygı ve rahmetle anıyoruz
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk'un katılımıyla eğitim değerlendirme toplantısı yapıldı. Başkan Pamuk, Akdeniz'de bulunan okullarımızın müdürleri ve okul aile birliği başkanlarıyla bir araya gelerek eğitimi konuştu, yapılacak çalışmaları değerlendirdi.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, Bahçe mahallemizde taziye ziyaretinde bulunarak baş sağlığı dileklerini iletti.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, pazar günü Bağcılar-İhsaniye (Melemez)'de yapılacak olan SODES Tanıtım Programı ve Çiçek Ekim Günü ile ilgili Belediyemiz tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk öncülüğün de Akdeniz Belediyesi Çalışıyor.
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk Adanalıoğlu mahallemizde taziye ziyaretinde bulunarak kederli aileye baş sağlığı dileklerini iletti.
img
Kokuyu engelleyen sızdırmaz modern çöp konteynerlerimiz ana arterlerde kullanılmak üzere dağıtımına başlanacak.
img
Batüyanlılar Derneği’nin yeni seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nesim Naifoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk’u makamında ziyaret ettiler.
img
Abdullah Şahutoğlu Mahallemizde bulunan ve bakımsızlıktan harabeye dönen mezarlıkta bakım çalışmalarımız tamamlandı.
img
Nusratiye mahallemizde kaldırım karo döşeme çalışmalarımız başladı.
img
Çilek Mahalle Kültür Evi Ebru Sanatı Kursiyerlerimizin Çalışmaları...
img
Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 95. Yıl Dönümü Kutlu Olsun...
img
Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk, dünkü Kazanlı ve Adanalıoğlu Mahallelerimizi ziyaretinde, vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları konuştular, belediyenizin çalışmalarından bahsettiler.
img
Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Mersin Şube Başkanı Zekiye Kahveci, Belediye Başkanımız Muhittin Pamuk'u makamında ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
img
ÜCRETSİZ ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARIMIZ BAŞLADI.
Akdeniz Belediyesi Bilgi İşlem Merkezi